instagram web view instagram online viewer whois domain sorgulama

Üçer Kuyumculuk

Yaklaşık 17 yıldır 22 ayar bilezik ve alyans üretimi ile bu sektörde faaliyet gösteren Sadirettin ve Osman Eken kardeşler tarafından 1996 yılında kurulan Üçer Kuyumculuk, fabrika alanında üretmiş olduğu ürünlerin, her zaman tam ayar garantisi ve TSE kalitesi ile
üretim yaparak siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak için çaba göstermişizdir.

Kuyumculuk sektöründe, yenilikçi bakış açımızı ve üstün teknolojiyi takip etmekte, her zaman yarış halinde olmuşuzdur. Altın sektöründe güvenin ve kalitenin adı Üçer Kuyumculuk. Türkiye'ye yayılan tüm müşteri ağıyla büyük bir aile.

Çünkü siz bizim için her zaman değerlisiniz.

 

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, üretkenliğimiz ve verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve
belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Vazgeçilmez değerlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyar ve bundan hiçbir zaman taviz vermeyiz. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için, her zaman personelimizle birlikte azami çaba gösteririz.

En büyük önemi insan beynine verir ve sürekli insana yatırım yaparız. Ekip çalışmasına inanırız, her düzeyde ve her boyutta iletişime açığız.

Firmamızda çalışan beyaz yaka mavi yaka personelin kendi işinin lideri olduğuna inanırız. Hiçbir zaman iş ahlakımızdan ve dürüstlüğümüzden ödün vermeyiz.

Üçer Kuyumculuğun, ortaya koyduğu mükemmel örneğin ülke insanlarına örnek ve büyük katkısı olacağına inanırız.